Valul de lumina Comemorarea copiilor pierduti 2012

“Unii
spun că este prea dureros să-mi amintesc de tine. Eu spun că ești prea prețios/pretioasă
pentru a te uita.” cata dreptate are persoana care a scris aceste randuri!!!
Indiferent ca a trait o zi un an
o clipa in burtica mamei ei raman copiii nostri, daca si tu ai pierdut un copil
sau vrei sa fi alaturi de cei care au pierdut vino sa aprindem lumanari si sa
ne rugam pentru ei

Locatii : Lista de mai jos nu este finala, urmand a fi actualizata pe masura ce
vom primi confirmarile din partea organizatorilor pe plan local:

  Brasov – Piata Sfatului (in fata Muzeului de Istorie)
– Corina Odolean – 0769-638.154 – E-mail: corinao@organizatiaemma.ro
– Liliana Stanciu – 0766-226.208 – E-mail: lilianas@organizatiaemma.ro
Luminita Craiu -0727760316 – E-mail: lumiromi@yahoo.it

  Bucuresti – Cercul Militar Naţional (Casa Armatei, Calea Victoriei ),
– Nicoleta Nedelea Lazar– 0727-234.089 – E-mail: NicoletaC@organizatiaemma.ro
– Daniela Ginju – 0744 – 613.223 – E-mail: daniela@organizatiaemma.ro
– Angela Vasile – angelav@organizatiaemma.ro

  Buzau – Catedrala “Sfantul Sava de la Buzau”
– Luminita Radu – 0741-146.070 – E-mail: luminitab@organizatiaemma.ro
  Cluj – – Muzeul Etnografic al Transilvaniei (str Memorandumului nr 21)
Laura Trosan – 0744-246.180 – E-mail: laurat@organizatiaemma.ro
– Hajni Tatar – johani32255@yahoo.com
  Dejin curtea Bisericii Ortodoxe Sfintii Mihail si Gavril (str. Gutinului)
Monica Muresan – 0744-616.216 – E-mail: monicam@organizatiaemma.ro

   FetestiBiserica ” Sfanta Treime”
Gigi Soare, tel.   0732-280.073; 0769-535.595, E-mail: soaregheorghe1@yahoo.com
   Galati – Parcul Mihai Eminescu
Gabriela Istrate – 0742 – 425.505 – E-mail: gabriellaistrate@yahoo.com

   Giurgiu – ?
– Marilena Perijoc – 0767 – 100.920 , – E-mail: marilena.perijoc@yahoo.com

   Hunedoara Biserica din Parcul Central
Valentina Melcea – 0729 – 788.122, – E-mail valentinamelcea@yahoo.com

  Iasi – Parcul Expozitiei, vis-a-vis de Gradina Botanica, langa Casa Vanatorului, la rond.
– Dorina Ciobanu – 0740-041.385 – E-mail: dorina@organizatiaemma.ro
   MangaliaCasa de Cultura (Soseaua Constantei nr.7)
Rodica Matasari – 0749 – 626.931, E-mail: matasarumelisa@yahoo.com

  Marghita – Cimitirul Ortodox
– Adina Orbai – E-mail: adinaorbai@yahoo.com

  Oradea ?(pe dealul de la intersecţia B-dului Dacia – str. Eroului Necunoscut)?
– Oant Anca – 0742 477 382 – oantanca@yahoo.es

  Satu Mare – Curtea Muzeului de Arta Satu Mare (dinspre Biblioteca Judeteana spre statia de autobus de pe Cuza Voda)
– Paula Por – 0745-145.173 – E-mail: paulap@organizatiaemma.ro

  Sibiu – Biserica ortodoxa “Inaltarea Domnului” localizata pe Bdul. Mihai Viteazul
– Steluta Simona Marti – 0723-002.259 – E-mail: steluta@organizatiaemma.ro

  Suceava ? (Piata UNIUNII EUROPENE (la steaguri) langa Palatul Administrativ(Consiliul Judetean)?

  Timisoara – Biserica “Sfanta Maria Regina Pacii” situata in Parcul Carmen Sylva (fost Parc Doja) intre Piata Balcescu si Piata Maria ( aceeasi locatie ca anul trecut)
– Angela Serban – 0724-519.527 – E-mail: angela@organizatiaemma.ro

   Tg Jiu ?
– Elena Loredana Nimara – 0742 – 960.623 – E-mail: elena@organizatiaemma.ro

   Valu lui Traian – In fata Caminului Cultural
– Boicea Gheata Mihaela – 0763-551.475 – E-mail: mikysad_2006@yahoo.com

***

  Franta- Jossigny
– Camelia Fatis: E-mail: camelia@organizatiaemma.ro

   Corsica, Bastia
 
  Anglia – Harlow Staple Eye

-Veronica Mincu – 0044-752.681.9972 -E-mail: veronica@organizatiaemma.ro

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply to Vlad Placinta Cancel reply

Read previous post:
Controlul de 6 lunisoare

Am intrat iar scurt sa va zic ca am fost la controlul de 6 luni, puiul e bine, are 7.200g,...

Close